Series
Ratings
181
AdolescenceRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Live WireRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5- World of Street Woman FighterRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Boo, BitchRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 5.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
AsuraRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0