Movies
Ratings
377
Only the BraveRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 2.0
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 2.5
Triple FrontierRated ★ 2.0
MosulRated ★ 4.0
Summer GhostRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 1.5
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 2.5
GreyhoundRated ★ 3.5
WarfareRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5