Series
Ratings
175
Detectives These Days Are Crazy!Rated ★ 3.5
Alien NineRated ★ 2.0
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0
See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 2.5
Call of the NightRated ★ 2.5
Foundation Season 1Rated ★ 2.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.0
Food for the SoulRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 2.0
Altered CarbonRated ★ 2.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 2.5
Reacher Season 1Rated ★ 3.5
Gushing over Magical GirlsRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5