Titles you rated
Inside ManRated ★ 4.5
MindhuntersRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 1.5
HeatRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
TrainspottingRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.5
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.0