Series
Ratings
13
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Baby StepsRated ★ 3.5
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 2.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 1.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0