Titles you rated
Hard HitRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.5
BossRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
Guimoon: The Lightless DoorRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 1.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5
Project SilenceRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
Fear Street: Prom QueenRated ★ 2.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
Project Wolf HuntingRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0