Movies
Ratings
186
ParasiteRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Song to SongRated ★ 0.5
Yves Saint LaurentRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.0