Titles you rated
DoctorsRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0