Movies
Ratings
423
No Other ChoiceRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
A Family AffairRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
The LessonRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0