Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
The SpyRated ★ 3.5
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- OuroborosRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0