Titles you rated
SunnyRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 1.5
TraffickersRated ★ 2.5
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5