Titles you rated
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
EmmaRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Assorted GemsRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0