Titles you rated
The ChorusRated ★ 4.5
AlfieRated ★ 2.0
My Life in RuinsRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0