Movies
Ratings
47
Schindler's ListRated ★ 4.5
Ending Note: Death of a Japanese SalarymanRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5