Movies
Ratings
998
PrisonersRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Painted VeilRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 2.0
PapillonRated ★ 4.5
100 Yen LoveRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Go Go 70'sRated ★ 3.0
PossessedRated ★ 0.5
The Coast GuardRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5