Titles you rated
50 First DatesRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.5