Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5