Series
Ratings
148 When the Camellia BloomsRated ★ 5.0 When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
 Be MelodramaticRated ★ 4.5 Be MelodramaticRated ★ 4.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
 Padam PadamRated ★ 4.5 Padam PadamRated ★ 4.5
 I Live AloneRated ★ 5.0 I Live AloneRated ★ 5.0
 Search: WWWRated ★ 5.0 Search: WWWRated ★ 5.0
 Solitary GourmetRated ★ 4.0 Solitary GourmetRated ★ 4.0
 YouRated ★ 2.0 YouRated ★ 2.0
 Can We Get Married?Rated ★ 3.5 Can We Get Married?Rated ★ 3.5
 Miss KoreaRated ★ 2.5 Miss KoreaRated ★ 2.5
 My FamilyRated ★ 3.0 My FamilyRated ★ 3.0
 Dr. RomanticRated ★ 3.5 Dr. RomanticRated ★ 3.5
 Big Little LiesRated ★ 5.0 Big Little LiesRated ★ 5.0
 Orange Is the New BlackRated ★ 1.5 Orange Is the New BlackRated ★ 1.5
 Orange Is the New BlackRated ★ 1.5 Orange Is the New BlackRated ★ 1.5
 SuitsRated ★ 3.5 SuitsRated ★ 3.5
 SuitsRated ★ 3.5 SuitsRated ★ 3.5
 Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5 Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
 Prince HoursRated ★ 2.0 Prince HoursRated ★ 2.0
 MistyRated ★ 3.5 MistyRated ★ 3.5