Movies
Ratings
90
LucyRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0