Titles you rated
PolarRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Christmas ChroniclesRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 2.5