Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Run-OffRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
QuickRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
AlwaysRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 1.5
SilencedRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 1.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5