Series
Ratings
14
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5