Series
Ratings
83
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.0
Yeah, That's How It IsRated ★ 0.5
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0