Series
Ratings
103
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Terra NovaRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0