Movies
Ratings
215
Home AloneRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 1.0
TwentyRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 1.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 1.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 0.5
Untold ScandalRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 0.5