Series
Ratings
53
SupernaturalRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0