Movies
Ratings
606
The Family ManRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Red NoticeRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 1.0
FlightplanRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5