Movies
Ratings
654
Red SorghumRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Between Love and HateRated ★ 4.0
Someone You LovedRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5- UmbrellaRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5