Titles you rated
Made In AbyssRated ★ 5.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Zombie Land SagaRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
NEW GAME!!Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5