Series
Ratings
244
Wedding PeachRated ★ 3.5- Burn! Top StrikerRated ★ 4.0
- 삼자삼엽Rated ★ 2.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
- Run HanyRated ★ 3.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
Rage of BahamutRated ★ 4.0
The Labyrinth of GrisaiaRated ★ 4.0
Waiting in the SummerRated ★ 3.5- クロスアンジュ 天使と竜の輪舞Rated ★ 4.0
- From the New WorldRated ★ 5.0
Invaders of the Rokujyouma!?Rated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0- Golden TImeRated ★ 4.5
- Inazuma Eleven Go GalaxyRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 4.5