Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 1.5
Hello GhostRated ★ 1.0
The RevenantRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 0.5