Series
Ratings
47
SherlockRated ★ 2.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5- Happy EndingsRated ★ 5.0
- Happy EndingsRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5- The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0