Titles you rated
New HeartRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5