Movies
Ratings
36
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 1.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5
LolitaRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
FrankRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 2.5
MulanRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 1.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5