Movies
Ratings
100
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
ShineRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
The CobblerRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 1.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
The Best of MeRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0