Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
ThanksgivingRated ★ 3.0
House of SayuriRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 4.0