Series
Ratings
122
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 2.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0- 闘牌伝説 アカギRated ★ 3.0
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Mahjong Soul Pon☆Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.5