Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
TimingRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 3.5
GoldRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 5.0
Dead Man WalkingRated ★ 5.0
Reign Over MeRated ★ 5.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
The PostRated ★ 5.0
The CommandRated ★ 3.5