Titles you rated
Knives OutRated ★ 0.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0