Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
The Empress of ChinaRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0