Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The CircleRated ★ 0.5
The MummyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5