Series
Ratings
19- The ClubhouseRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5