Series
Ratings
19
DisenchantmentRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 1.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Lucky LouieRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
The Joseon GunmanRated ★ 1.0