Movies
Ratings
457
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Purple HeartsRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5