Series
Ratings
42
MRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Gold TowerRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 0.5
Full HouseRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0