Titles you rated
The HostRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 5.0