Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0