Movies
Ratings
17
Forever the MomentRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0