Series
Ratings
280
SKY CastleRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 5.0
Ode to GallantryRated ★ 5.0- Two Most Honorable KnightsRated ★ 5.0
- 倚天屠龙记Rated ★ 5.0
- Jang Nok-sooRated ★ 5.0
Han Myung-hoiRated ★ 5.0- The Tale of Janghwa and HongryeonRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0- NaRated ★ 4.5