Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The IncidentRated ★ 3.5